СА ПОСЕТЕ ЧАСОВИМА

Датум: 11. April 2016 10:49 Категорија: Новости

У оквиру Годишњег плана активности за текућу школску годину 2015/16, директор Данијела Митровић и педагог школе Владимир Николић, извршили су 31. марта 2016. године посету часова разредне наставе у издвојеним одељењима у Врбници и Великом Селу. Задовољни оним што смо видели, преносимо вам делић атмосфере са часова, поносни на ангажованост и креативност ученика и наставника наше школе.

Професор разредне наставе Бојана Николић одржала је огледни час у комбинованом одељењу у Врбници са наставном јединицом за други разред СУБЈЕКАТ И ПРЕДИКАТ; за трећи разред ПРИЛОШКЕ ОДРЕДБЕ ЗА МЕСТО, ВРЕМЕ И НАЧИН и четврти разред АТРИБУТ И ОБЈЕКАТ, утврђивање.

Професор разредне наставе Горан Стојковић оджао је огледни час у комбинованом одељењу у Великом Селу са наставном јединицом за први разред НАУЧИЛИ СМО....ПРОВЕРА (БРОЈЕВИ ДО 20); други и трећи разред ДЕЉЕЊЕ БРОЈЕВИМА 6 И 7, утврђивање.