"Играмо се и учимо"

Огледни час - ликовна култура

Дана 23.Марта 2015. одржан је огледни час ликовне културе у 5.разреду који је реализовала наставница Марина Деспот са својим ученицима. Часу је присуствовао директор школе.
Стручно усавршавање у нашој школи

у оквиру плана стручног усавршавања за школску 2014/2015 годину реализован је семинар 25.октобра 2014. године, под називом ,, Васпитање и социализација ученика,, . Из наше школе учествовало је 22 наставника, који су похађањем семинара остарили по 8 бодова стручног усавршавања. Поред организације семира, стручно усавршавање у школи се реализује и преко организације огледних часова.
Прослава Св.Саве 2015.

У просторијама наше матичне школе школе и издвојеним одељењима, традиционално је обележена прослава школске славе Свети Сава 27.Јануара 2015.године. Родитељи ученика четвртог разреда су били домаћини и колачари светосавске прославе, те су на тај начин својим несебичним доброчинством омогућили да се свечано и достајанствено обележи овај велики дан. Ученици су својим учешћем и пригодним програмом увеличали сам чин прославе. Након тога се приступило резању школског колача у присуству ученика, свештеника и игуманије манастира Заова.
Врбница (маскембал и изложба здраве хране)

Eкскурзија виших разреда

Екскурзије нижих разреда

На Белом двору

Најуспешнији ученици наше школе, на конкурсу "Дани ћирилице",освојили су две прве награде: Литерарни рад-МИЉАНА СТЕВАНОВИЋ 1.разред,и израда лутке-МАРКО РАДОВАНОВИЋ 3.РАЗРЕД. ЊКВ принц Александар и принцеза Катарина Карађорђевић,примили су нас на Белом двору,као најуспешније учеснике конкурса "Дани ћирилице".
Основна Школа