Екскурзије

Реализација екскурзије у школској 2014/2015.

ЗА УЧЕНИКЕ ОД 1-4 РАЗРЕДА – 1 дан,
Топоница-Београд-Топоница.

• Пожаревац-Полазак у 7часова испред матичне  школе
  • Путовње до Београда обилазак ваздухопловног музеја, ЗОО врт на Калемегдану и Авалски торањ.
  • Повратак аутобусом за Топоницу
  • Долазак у вечерњим часовима око 20 часова.
Напомена: Конкретни план путовања биће накнадно утврђен када туристичка агенција буде доставила понуде и програм путовања.

ЗА УЧЕНИКЕ  5-8 РАЗРЕДА – 2 дана,

Путни правац :Топоница - Београд – Шабац – Ваљево – Ужице – Чачак – Крагујевац -Топоница.
  1. дан -Топоница- полазак до 7.30 часова испред школе,путовање преко Београда до Шапца, посета парку науке, путовање до Ваљева обилазак градског трга, путовање до Ужица вечера и ноћење.
  2. дан доручак и путовање до Мокре горе, Шарганска осмица, посета Етно селу, путовање до Чачка ручак и одмор 30 мин.  Путовање до Крагујевца  посета ПМФ-у (обилазак тераријума и акваријума), повратак за - Топоницу.
Напомена: Конкретни план путовања биће накнадно утврђен када може доћи до мањих промена у маршути,у зависности од понуде и програма путовања туристичке агeнције.

Рализација екскурзије у школској 2012/2013.

ПРОГРАМ ЕКСКУРЗИЈЕ ЗА УЧЕНИКЕ ОД  V-VIII
                                                Дводневна екскурзија
                                                   24. и  25. Мај 2013.

Релација: Топоница - Доњи Милановац - Кладово - Неготин - Топоница

Програм путовања
24.05.2013.
Полазак у 07h испред матичне школе у Топоници. Путовање преко Пожаревца до Голупца- панорамско разгледање тврђаве, путовање до Лепенског Вира. Након обиласка, наставак путовања до Кладова. Обилазак ХЕ "Ђердап". Смештај у ОК Караташ. Вечеара. Ноћење.

25.05.2013.
Доручак. Наставак путовања према Неготину. Обилазак Музеја Крајина-кућа Стевана Мокрањца и Музеја Хајдук Вељка. Ручак у Неготину. После ручка, слободно време до повратка. Долазак у Топоницу око 21h.

Реализатор екскурзије-ВЕОЛИА ТРАНСПОРТ ЛИТАС А.Д.ПОЖАРЕВАЦ