ДЕЧИЈА НЕДЕЉА

Датум: 30. Oktobar 2015 09:11 Категорија: Новости

У нашој школи је од 05. до 11. октобра 2015. године одржана Дечија недеља. Слоган Дечије недеље био је: „Подршка породици – најбоља подршка деци!. Током те недеље одржано је пуно пригодних активности. Ученици су исписали поруке дечијих права и обавеза кредама у боји у дворишту школе; размењивали су слаткише, књиге и школски прибор; припремали су здраву храну, направили изложбу и након изложбе је конзумирали; одржан је и спортски дан. Ученици старијих разреда су организовали „Таленат шоу“ у коме су глумили, певали, играли, изводили скечеве... Организован је и квиз знања. Последњег дана Дечије недеље, 9. октобра у школској трпезарији је одржан културно-уметнички програм ученика нижих разреда и то у виду драматизација, имитација, прожетих маскенбалом најмлађих.