СЕМИНАР

Датум: 11. Decembar 2015 09:09 Категорија: Новости

У суботу, 28. новембра, у просторијама наше школе одежан је семинар под називом "Претпоставке успешне наставе". Предавачи су били: мр Стеван Крњић из Центра за примењену педагогију из Београда; Ивана Луковић, асистент на Филозофском факултету у Београду са одељења за педагогију и андрагогију; Јасмина Крњајић, стручни сарадник, докторант на Департману за педагогију Филозофског факултета у Београду.

Циљеви семинара били су: оспособљавање наставника за препознавање и превенцију агресивног понашања ученика, стварање средине подстицајне за учење, превладавање професионалног стреса, успостављање позитивних социјалних односа међу ученицима и препознавање доприноса особина наставника успешности наставног процеса. Семинар је трајао један дан.