Oбавештење за наставнике и учитеље

Датум: 02. Mart 2016 09:52 Категорија: Новости

ОБАВЕШТЕЊЕ ЗА НАСТАВНИКЕ

Обавештавају се наставници и учитељу, да на рачунару у зборници (фолдер Уџбеници 2016.) и школском сајту www.osdjurajaksictoponica.nasaskola.rs (за наставнике и учитеље) могу погледати Листу одабраних уџбеника , како би се одлучили које ће уџбенике користити од школске 2016/17. до 2018/19. године.
   Потребно је да се определите за три издавача и доставити списак педагогу или директору школе до 18.03.2016. године.
   Предметни наставници ће вршити избор уџбеника преко посебног софтвера, који ће ускоро бити доступан.

Данијела Митровић, с.р